Menu

עבודה מבית בצילום


דרושים לעבודות מהבית בצילום תמונות, בצילום סרטונים, קליפים, שירים, אודיו, מוזיקה, אין צורך בניסיון!

shutterstock – שאטרסטוק – עבודה מהבית בצילום תמונות, סרטונים, ועבודה מהבית בעריכת שירים ומוזיקה

אתר מהאתרים הגדולים בעולם בתחום התמונות והסרטונים, קיים משנת 2003, נסחר בבורסה עם מחיר מניה: SSTK (NYSE) ‏39.96 $ ‎-0.04 (‎-0.10%) שתבינו עד כמה האתר הזה גדול!

מכיל למעלה מ-270 מיליון תמונות, ו-1,496,287 סטוקים, יש בו קליפים, סרטוני וידאו, מוזיקות, שירים, וטרקים, אתם יכולים להירשם אליו ולהתחיל להעלות את היצירות שלכם לאתר ולמכור את כל התמונות שלכם פעם אחר פעם ללא הגבלה, כי זה תמונה זה וירטואלי ותמיד יהיו עוד לקוחות שירצו לקנות את אותה התמונה שלכם, על כל תמונה אתם תקבלו בין דולרים בודדים לבין עשרות דולרים, מדובר על תמונות וסרטונים שצילמתם באייפון או בסמארטפון שלכם, אפשר גם להעלות שירים ומוזיקה שיצרתם בבית אפילו, תוכלו להרוויח שם הכנסה פסיבית קבועה כל חודש מהמכירות שיהיו לכם באתר, אתם לא צריכים למכור אלא רק להעלות את התמונות ואת היצירות שלכם לאתר, האתר כבר ימכור אוטומטית בשבילכם, יש אנשים שעושים ממש משכורת עסיסית מהאתר הזה, ומשחק המספרים עובד כאן, ככל שתעלו יותר תמונות ככה יהיו לכם יותר מכירות ותרוויחו יותר כסף.

יש באתר תמונות סרטונים ושירים לפי קטגוריות כמו:

וינטג’, טפט, בעלי חיים | חיות בר,אומנויות, רקע | טקסטורות, יופי אופנה, בניינים | נקודות ציון, עסקים | אוצר, סלבריטאים, חינוך, אוכל ושתייה, בריאות / רפואי, חגים, איורים / קליפ, אומנות, תעשייה,פנים, שונות,טבע, אובייקטים, פארקים / חיצוני, אנשים, דת, מדע, סימנים / סמלים, ספורט / בילוי, טכנולוגיה, תחבורה, וקטורים.

במקביל תוכלו גם לקנות תמונות וסרטונים מהאתר במחירים זולים, כל מי שלמשל בונה אתר וצריך תמונה שתיהיה שלו ללא בעיות של זכויות יוצרים מוזמן לקנות אותה באתר הזה, גם אתרי חדשות גדולים בישראל משתמשים לעיתים בתמונות מהאתר הזה בשביל להמחיש את הכתבות שלהם מה שנקרא “אילוסטרציה”.

 

ההרשמה לאתר היא קלה והיא בחינם!

מחפשת משרת אם שתתאים לך? יצרנו במיוחד בשבילך קורס ייחודי של חברת אפטיל וורקס שתיתן לך את הכלים לעשות כסף בקלות מהבית. עכשיו ב199 ש"ח לפרטים חייגו אלינו - 050-9557488

תפסיקו לחפש חיים קלים! אין דבר כזה! אתם משלים את עצמכם לחינם - 050-9557488

 

עבודה מהבית בלצלם תמונות וסרטונים ולערוך קליפים/אודיו/שמע/מוזיקה באתר אלאמי – Alamy

אתר מהוותיקים ביותר בעולם בתחום התמונות והסרטונים, קיים מאז שנת 1999, מכיל בתוכו יותר מ-
162,904,518 צילומים, וקטורים וקטעי וידאו, באתר עצמו יש מיליוני קונים מרחבי העולם שקונים כל יום כמויות ענקיות של תמונות, סרטונים, שירים, לפרסומות, לאתר שלהם, לעסק שלהם וכדומה, ואתם יכולים לעבוד מהבית ולהיות שותפים לרווחי האתר, על ידי שתירשמו בחינם לאתר ותעלו את התמונות שצילמתם ולא משנה איזה תמונות אלו, לאתר, וכל פעם שתתבצע מכירה באתר ולקוח מכל מקום בעולם יקנה את התמונות שלכם או כל דבר אחר שתעלו לאתר (סרטונים, קליפים, שירים, אודיו) אתם תקבלו אוטומטי עמלה מסוימת!

ההרשמה לאתר היא בחינם!

במקביל תוכלו גם לקנות תמונות או סרטונים או כל יצירה אחרת במחיר זול יחסית.

 

 

מחפשת משרת אם שתתאים לך? יצרנו במיוחד בשבילך קורס ייחודי של חברת אפטיל וורקס שתיתן לך את הכלים לעשות כסף בקלות מהבית. עכשיו ב199 ש"ח לפרטים חייגו אלינו - 050-9557488

תפסיקו לחפש חיים קלים! אין דבר כזה! אתם משלים את עצמכם לחינם - 050-9557488

 

עבודות מהבית בצילום תמונות, עבודה מהבית בצילום סרטוני וידאו, ועבודה מהבית בעריכת שירים באתר – SmugMug

אתר וותיק מאוד מהראשונים, קיים משנת 2002, אפשר מצד אחד לקנות בו תמונות, ואפשר למכור בו סטוקים של תמונות שצילמתם, גלריות, יש גם תוכניות באתר שתוכלו לעשות, תוכלו גם למכור תמונות באתר ולהרוויח מזה כסף וגם להביא לקוחות נוספים לאתר (כמו תוכנית שותפים) ולקבל 20% במבצע חבר מביא חבר.

למי שרוצה להרוויח כסף מהבית, בלי כאבי ראש ובלי השקעה: קורס ייחודי שעלותו 199 ש"ח של חברת אפטיל וורקס שמכיל יותר מ-60 שיעורים איך עושים כסף מהבית בעשרות תחומים, כגון: הקלדה, סקרים, שיווק שותפים, מכירות, טלפנות, שירות לקוחות ועוד, חייגו אלינו - 0509557487 אפטיל וורקס, למעוניינים בעבודות מהבית בעזרת קורס

מי שלא מוציא גם לא יכניס! חייב לשלם בשביל להרוויח - 050-9557488

 

רוצים לעבוד מהבית במכירת תמונות? יש לכם סטוקים של תמונות? גלריות? סרטוני וידאו? אתר iStockphoto

אתר מאוד וותיק מהראשונים בתחום המכירת תמונות שקיים משנת 2000, האתר עצמו מוכר תמונות, איורים, סרטונים ואודיו של אנשים פרטיים שהעלו את היצירות שלהם לאתר למכירה, וגם אתם יכולים ומוזמנים להרוויח כסף מהבית בלהעלות איורים, סרטונים, תמונות, ואודיו לאתר ולהרוויח מזה כסף, באתר יש מיליוני לקוחות מכל העולם שמחפשים לקנות תמונות שלכם, ואיורים שציירתם, או סרטונים וקליפים שערכתם, וגם אודיו ומוזיקה שניגנתם.

ההרשמה לאתר היא חינם

 

עבודה מהבית במכירת סטוקים של תמונות וגלריות – Can Stock Photo

אתר שהוקם בקנדה בשנת 2004, מאוד וותיק, שיש בו מאגר של צילומים, קטעי וידאו, גלריות ועוד, אתם נרשמים, וכמו בכל האתרים מהסוג הזה אתם גם יכולים למכור תמונות וסרטונים, סטוקים של תמונות גלריות ועוד, וגם יכולים לקנות תמונות, סטוקים וגלריות, אחד היתרונות של האתר הזה שהוא תומך בשפה העברית!

וההרשמה כמובן בחינם:

 

עבודות מהבית בעריכת אודיו/מוזיקה, בעריכת קטעי וידאו ובצילום באתר פוטוליה – Fotolia

אתר מאוד מוכר גם בארץ, המון אנשים מוכרים בו תמונות, יש בו יותר מ-35 מיליון תמונות! וקהל גולשים עצום, אתם יכולים למכור באתר תמונות, תבניות עיצוב, תמונות באיכות 3D, וקטעי וידאו/קליפים.

ההצטרפות לאתר היא בחינם

 

 

 

דרושים לעבודה מהבית בלצלם תמונות, וסרטוניםFotomoto

האתר עצמו מציע עבודה מהבית גם לצלמים פרטיים כמוכם שאין להם ניסיון מקצועי בצילום, וגם מעצבים, וארגונים שרוצים להרוויח כסף ממכירת תמונות, אפשר גם להזמין גלריות, הדפסים ללקוחות או לכם במידה ואתם רוצים להיות אלו שקונים.

ההרשמה לאתר היא בחינם!

 

 

עכשיו ב199 ש"ח בלבד קורס ייחודי וקליל המלמד אותך איך לעשות כסף באינטרנט מהבית, הקורס של חברת אפטיל וורקס - 050-9557487

התמדה, קביעות, סבלנות, אלו יסודות ההצלחה! - 050-9557487

 

עבודה בצילום מהבית, ודרושים לעבודה מהבית בצילום תמונות, סרטונים, וקטעי וידאו באתר 123RF

אתר וותיק שממוקם במלזיה במקור, נוסד בשנת 2005, יש בו למעלה מ-350 עובדים, מדובר על אתר רציני ביותר, יש באתר מיליונים של תמונות, וקטורים, קטעי וידאו, קבצי מוסיקה, אתם כמובן יכולים למכור את כל אלו באתר ולהרוויח כסף באופן פאסיבי וקבוע מהאתר, יש באתר עשרות קטגוריות לבחירה כמו בעלי חיים, תינוקות, יופי, עסקים, אירועים, תקשורת, משפחה, אופנה, כושר, בריאות, טיפול, נוף, סגנון חיים, אנשים, רומנטיקה, טכנולוגיה, , תחבורה, נסיעות, נוסטלגיה/ענתיקות, חתונות ועוד.

ההרשמה וההצטרפות היא בחינם וללא עלות.

 

מחפשת משרת אם שתתאים לך? יצרנו במיוחד בשבילך קורס ייחודי של חברת אפטיל וורקס שתיתן לך את הכלים לעשות כסף בקלות מהבית. עכשיו ב199 ש"ח לפרטים חייגו אלינו - 050-9557488

תפסיקו לחפש חיים קלים! אין דבר כזה! אתם משלים את עצמכם לחינם - 050-9557488

 

עבודה מהבית בצילום ולהרוויח כסף מתמונות, ומסרטונים, אתר 500px

עוד אתר נחמד ופחות מוכר, שיש בו למעלה מ-15 מיליון יצירות, ותמונות, האתר קיים משנת 2009, בתחום מכירת התמונות, אתם מוזמנים להירשם גם אליו, ההרשמה חינם.

 

 

 

עבודה מהבית בעריכת וידאו ופרסום תמונות באתר eyeem

באתר תוכלו למכור את היצירות ואת האוספי תמונות שלכם, ואת הסרטוני וידאו שצילמתם בבית, בחופש, בנופש, בחו”ל, בטיול עם המשפחה, בבילוי עם חברים, בפארק, בפאב, בבר, בימי הולדת, בחתונות, אירועים ועוד, האתר מחולק לקטגוריות כמו טבע, דיגיטלי, עבודת צוות, תעשיה, ארכיטקטורה, עסקים, ועוד הרבה, יש באתר למעלה מ-22 מיליון יוצרים כמוכם, אבל במקביל יש גם מלא לקוחות שיקנו את היצירות ואת האוספים והגלריות שלכם בלי הגבלה.

ההצטרפות לאתר היא בחינם

רוצה ללמוד בעלות של 199 ש"ח בלבד איך לעשות כסף קל באינטרנט? קורס של חברת אפטיל וורקס שמכיל יותר מ-60 שיעורים המסביר איך עושים כסף מהבית בעשרות תחומים, כגון: הקלדה, סקרים, שיווק שותפים, מכירות, טלפנות, שירות לקוחות ועוד
לפרטים חייגו - 0509557487

אל תאמינו לכל מה שמוכרים לכם ברשת ובאינטרנט, רוב החברות שמציעות לכם כסף קל זה יותר בשביל עצמם - 050-9557487

 

עבודה מהבית בלצלם תמונות, גלריות, סרטונים, קליפים, וודיאו באתרPhotoShelter

אתר וותיק וגדול בתחום המכירה וקנייה של תמונות, יש באתר הזה יותר מ – 80,000 צלמים, שמעלים לאתר תמונות יפייפיות, כמובן לא חייב שכל תמונה תהיה מיליון דולר, אפשר גם לצלם תמונות ביתיות ופרטיות כמו בילוי עם חברים, או נופש עם המשפחה, או איזה תמונה של איזה נוף יפה וכדומה, תוכלו להירשם לאתר בחינם ולהעלות אליו כמה תמונות וגלריות שתרצו, כמובן שהאתר ימכור בשבילכם, ואתם תרוויחו כסף אוטומטי, אתם רק צריכים להעלות את התמונות או את הסרטונים לאתר, יש באתר יותר מ-400 מיליון תמונות שנמכרו! שתבינו על איזה אתר רציני מדובר כאן.

 

 

עבודה מהבית בלצלם תמונות, סרטונים, לערוך קליפים, וביצירת מוזיקות – אדובי סטוק/stock adobe

אתר ענק שקיים כבר שנים, ומציע לכם להרוויח כסף מהתמונות, סרטונים, ואודיו שלכם, (כמובן מדובר על תמונות וסרטונים/אודיו שאתם יצרתם ולא לקחתם ממישהו אחר), אתם פשוט נרשמים לאתר בחינם, מעלים תמונות וסרטונים, וכל תמונה שתימכר אתם תקבלו 33% מהמחיר שישלם הלקוח! ואם זה סרטון אתם תקבלו 35% ממה שישלם הלקוח! ואתם לא צריכים לעשות כלום! כל הליך המכירה זה מול הלקוח והאתר, את הכסף אפשר לקבל לפייפאל או לחשבון סקריל/skrill, אפשר למכור באתר תמונות עם דוגמניות, תרבות, טכנולוגיה, אופנה, מזון, פורטרטים, סגנון חיים, אדריכלות, יופי, עסקים ועוד.

יש באתר מיליוני קונים! ככה שהסיכוי שלכם להרוויח כסף הוא גדול מאוד! וככל שתעלו יותר תמונות וסרטונים לאתר ככה תרוויחו יותר כסף ויותר מכירות!

 

לאימהות שרוצות לעבוד מהבית ולעשות כסף באינטרנט, לנו באפטיל וורקס יש את הקורס במיוחד עבורך שילמד אותך איך לעשות זאת בעלות של 199 ₪ בלבד!
כתובתנו לחיוג - 050-9557487

אל תיהיו פזיזים! להרוויח כסף באינטרנט ובכלל בחיים לוקח זמן! כמו שלפתח שרירים לוקח זמן - 050-9557488

 

Dreamstimeעבודה מהבית בצילום סרטונים, תמונות, והקלטת שירים ומוזיקה

עוד אתר ענקי שקיים משנת 2004, באתר יש יותר מ-106 מיליון תמונות! ולמעלה מ-25 מיליון משתמשים! 

אתם פשוט נרשמים חינם ומתחילים למכור את התמונות/סטוקים שלכם באתר, את הסרטוני וידאו שצילמתם עם המשפחה, עם החברים, או תמונות יפות שצילמתם בחו”ל, או כל תמונה שהיא, שצילמתם בפלאפון שלכם, אפילו תמונות סלפי אפשר למכור באתר הזה, וכמובן כל סרטון וידאו שלכם פרטי עם זכויות יוצרים שלכם תוכלו למכור באתר, לאחר ההרשמה (בחינם כמובן) אתם מעלים תמונות, סרטונים, קליפים שלכם, ומחכים שזה ימכר באתר, והיות ויש באתר כל כך הרבה גולשים מכל העולם, ככל שתעלו יותר תמונות ככה יגדלו סיכויי המכירה שלכם ותרוויחו יותר כסף! 

היתרון שאם תעלו הרבה תמונות איכותיות, וסרטונים יפים, ולא משנה באיזה קטגוריה או באיזה נישה, כל תחום שהוא, אתם תגיעו למצב שאתם קמים בבוקר וכל יום קונים ממכם אוטומטי עשרות תמונות וככה אתם יכולים ממש להתפרנס מהאתר הזה, וכמובן שעדיף לפרסם את התמונות ואת הסרטונים שלכם בכמה שיותר אתרים מהסוג הזה כדי שיהיו לכם כמה שיותר מכירות.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *