Menu

עבודה מהבית בקידום אתרים


עבודה מהבית בקידום אתרים, קידום אורגני, וקידום ממומן - גוגל אדוורדס/google adwords

 

איך לעשות עשרות אלפי שקלים ויותר בחודש מקידום אורגני! 

הסוד החשוב ביותר בעולם האינטרנט והפרסום

 

מה זה קידום ממומן בגוגל – גוגל אדוורדס/google adwords

מדובר על קידום בתשלום של החברת אינטרנט הגדולה בעולם – גוגל, אם יש לכם אתר או דף נחיתה או דף פייסבוק שאתם רוצים לקדם, אתם יכולים לשים אותו בגוגל ממומן ולקבל חשיפה בהתאם לסכום כסף שאתם קונים מגוגל.

 

 גוגל עובדת לפי קליקים זאת אומרת המודעה שלכם תופיע בתור המודעות הירוקות הראשונות בגוגל (כל פעם מופיעה שם חברה אחרת שגם משלמת לגוגל על אותם מילות מפתח כמו שלכם) וכל לקוח שמקליק על המודעה שלכם זה יעלה לכם בין עשרות אגורות לבין כמה שקלים תלוי בתחום שאותו אתם רוצים לקדם, אם נניח שילמתם לגוגל 300 שקלים אז ברגע שכמות ההקלקות של הלקוחות תגיע ל-300 שקל הקמפיין שלכם נגמר ותצטרכו לקנות עוד קמפיין בגוגל, מה שבטוח זה משתלם ביותר לרוב העסקים, למשל חברה לבניית אתרים משקיעה בגוגל 300 שקל לקמפיין, ומספיק שלקוח אחד קונה אצלהם אתר הם יצאו מורווחים ביותר, אתר היום עולה אלפי שקלים אז להוציא 300 שקל בשביל להרוויח אלפי שקלים זה משתלם ביותר!

 

 כמובן שיקח לכם זמן ללמוד איך גוגל עובד, ואיך להעלות קמפיין איכותי ומועיל בגוגל אבל זה משתלם ביותר, לפחות לרוב העסקים בעולם.

 

 

מה זה מילות מפתח?

מילות מפתח זה אוצר מילים שאנשים יחפשו בגוגל למשל את המילה “עבודה מהבית” והם יגיעו ישר אלינו לאתר שלנו, ככה זה יקרה גם אצלכם, אם יש לכם עסק לבניית אתרים ומישהו ירשום בגוגל “בניית אתרים” אז אתם תופיעו בין הראשונים בתור מודעת גוגל ממומן, אתם בוחרים כמה מילות מפתח שאנשים יחפשו אותם בגוגל ויגיעו אליכם, מילות מפתח שרלוונטיות לעסק שלכם ואתם מבקשים בהעלאת הקמפיין בגוגל שיקדם אתכם במילים האלו.

 

איך מעלים קמפיין בגוגל?

אתם פשוט נכנסים לקישור פה בתחתית ועושים בדיוק לפי ההוראות של גוגל ומעלים

להרוויח עשרות אלפי שקלים בקידום אורגני דרך האינטרנט, אנחנו מלמדים איך עושים את זה בעלות של 199 ש"ח בלבד, לא יקר וגם קצר, אתם מוזמנים להתקשר אלינו לפרטים נוספים
- 050-9557488

קידום בגוגל זאת השיטה הכי טובה לעשות ים של כסף דרך האינטרנט באופן קבוע ואוטומטי - 050-955-7488

 

עבודה מהבית בקידום אורגני

 

מה זה קידום אורגני?

קידום אורגני זה הקידום הכי משתלם שיש, והכי איטי שיש, כל מה שאתם רושמים באינטרנט נשאר קבוע, אלא אם כן מישהו ימחק אות זה (כמו בעל האתר) או אתם.

למשל פירסם בלוג של עבודות מהבית, כל עוד לא תמחקו אותו הוא ישאר לעד בגוגל, גם עוד 20 שנה, וכל מה שרשתם באותו בלוג ישאר בבלוג גם לתמיד, ואם מישהו יקליד בגוגל חלק מהמילים או מהמשפטים שכתבתם בבלוג, הוא יגיע אליכם, ואל הבלוג שלכם, זה נקרא קידום אורגני.

כמובן מהרגע שתכתבו משהו בגוגל יקח בין 3-6 חודשים עד שזה יגיע לרמות שאנשים ירשמו משהו בגוגל שקשור אל מה שכתבתם ויגיעו אליכם זה לא מיידי, וזה החיסרון של קידום אורגני, אבל לטווח הארוך קידום אורגני הוא אחת השיטות הכי טובות לעשות כסף באינטרנט לאורך זמן.

למשל אם יש לכם אתר של מכירות של מכונות כביסה, ואתם עושים לו קידום אורגני, תוך כמה חודשים אנשים ולקוחות יגיעו אליכם אוטומטי שהם ירשמו בגוגל את הביטוי מכונות כביסה, וככל שתקדמו את האתר שלכם יותר ככה יגיעו אליכם יותר ויותר לקוחות וגולשים והכל אוטומטי!

 

איך עושים קידום אורגני?

יש מלא חברות שיעשו את זה בשבילכם, חברות לקידום אורגני, והמחיר שהם לוקחות זה בסביבות 1,000-3,000 שקל בחודש על הקידום.

 

איך אני מרוויח מקידום אורגני כסף?

אתם מקימים אתר או בלוג ומציעים בו מוצר כלשהו למכירה, או משווקים בו מוצרים של חברות אחרות (כמו שיווק שותפים), וכל מי שיגיע לבלוג שלכם ויחשף למוצרים שאתם מציעים ויקנה אותם אתם תרוויחו כסף.

 

מה זה דורש ממני? כמה זמן?

חצי שעה ביום של קידום תעשה את העבודה טוב מאוד, כל יום תקחו את האתר שלכם או את הבלוג שלכם ותפרסמו אותו באינדקס אחר, או בקבוצה בפייסבוק, או בטוייטר, או בפורום אחר, או תכתבו עליו מאמר אחר, וככה עם הזמן אתם תראו תוצאות, ופתאום לאט לאט יתחילו להגיע אליכם גולשים לאתר.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *