Menu

קצת עלינו

למחפשי עבודה

בעלות חד פעמית של 220 שקלים תקבלו פרטי גישה לכל המשרות שיפורסמו ומפורסמות באתר שלנו! היתרון שלנו על גבי אתרים אחרים שיש לנו הכי הרבה הצעות עבודה מהבית! מה שאין בשום אתר אחר! ועוד עשרות אלפי הצעות עבודה בכל מיני תחומים שלא קשורים לעבודה מהבית! אז שווה לשלם פעם אחת 220 שקלים ולקבל גישה לכל כך הרבה הצעות עבודה, קחו בחשבון שגם אם כרגע לא מצאתם עבודה, תמיד תוכלו למצוא בעתיד מהסיבה שכל יום מתווספות עוד ועוד משרות חדשות לאתר!

למעסיקים

אנו בעלי ניסיון של 12 שנה בכל מה שקשור לפרסום מודעות ולגיוס עובדים, אנחנו תמורת סכום של 220 שקלים נפרסם עבורכם כל משרה והצעת עבודה בכל תחום שתרצו באתר שלנו בחופשיות למשך חצי שנה!

אם אתם באמת רוצים למצוא עובדים לעסק שלכם צרו איתנו קשר ותראו שדרכנו תמצאו עובדים

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לבחור איזה משרות תרצו לפרסם אצלנו וגם כמה שתרצו ללא הגבלה למשך חצי שנה בתשלום של 200 שקלים - 052-6540924

מה מיוחד אצלנו

אצלנו יש כל משרה שרק תרצו בכל תחום!

ואצלנו תוכלו לפרסום כל מודעה שתחפצו בלוחות שלנו!

המטרה שלנו

לעזור למחפשים עבודה למצוא עבודה, ומנגד לעזור למעסיקים וחברות למצוא עובדים איכותיים ורציניים לעסק שלהם.

מה אנחנו עושים

מגייסים עשרות אלפי עובדים לכל מיני עבודות ועוזרים לחברות ומעסיקים למצוא עבודה.

הסיפור שלנו

אנחנו כבר 12 שנה באינטרנט, עברנו את כל סוגי העובדים והמחפשי עבודה, גייסנו עובדים למספר סוגי עבודות במשך שנים, והבאנו בהצלחה עובדים רבים למשרות רבות ולחברות שחיפשו מועמדים וקורות חיים איכותיים, יש לנו ניסיון מקצועי איך למצוא את כל סוגי העובדים שצריך, אנחנו מכירים את כל הדרכים איך ניתן למצוא את העובדים האיכותיים שבאים לעבוד ולא לבזבז לכם את הזמן, עובדים שמבינים עניין ולא סתם פונים להצעות ולמשרות שלכם, עובדים שעולים על הקריטריונים שאתם בוחרים ומבינים עניין.

אז למה עסקים וחברות לא מצליחים למצוא עובדים?

01

מתייאשים מהר מדי

אנשים מתחילים משהו חדש או עסק ומחפשים עובדים ואחרי יומיים שהם לא מוצאים או שבועיים כבר מתייאשים! איך תמצאו עובדים אם אתם מתייאשים כל כך מהר? צריך להתמיד במשך תקופה בשביל למצוא עובדים רציניים!

02

לא מוכנים להוציא

אחת הטעויות הכי גדולות של אנשים זה שהם לא מוכנים להוציא שקל בשביל להרוויח כסף! וזה טעות כל כך גדולה! תסתכלו על כל החברות ועל העסקים הגדולים, הרי הם השקיעו מיליונים בשביל להגיע לאן שהם הגיעו! אז אל תחפשו לחסוך כל הזמן, איפה שצריך להוציא תוציאו, אחרת לא תגיעו לשום מקום מניסיון!

03

חוסר רצינות

אנשים מתחילים עסק או פותחים חברה חדשה והם לא רציניים! אומרים להם לעשות כמה דברים והם פשוט מחפפים ולא עושים את מה שמבקשים מהם, וזורקים כבר בהתחלה, חייב להיות רציני בשביל למצוא עובדים ולחפש ולהמשיך להתמיד ולחפש, כמו כל דבר בחיים, מי שרציני מרוויח ומצליח, מי שכל הזמן מחפף לא יכול להצליח בחיים וזאת עובדה בדוקה ומנוסה!

04

לא מתמידים

אחת הסיבות הידועות לכישלון בדוק, זה שאנשים לא מתמידים במה שהם עושים, הם פשוט רואים שהם לא מרוויחים מיליונים אחרי שבוע אז עוזבים! וזה טעות נוראית! כל דבר לוקח זמן! אין כסף קל בחיים! צריך סבלנות והתמדה.

05

אדישות בעסק

אנשים לא להיות אדישים! ברגע שאנחנו פותחים עסק ומזלזלים ומחפפים אז אנחנו נרוויח בהתאם, זה כמו בומרנג, אם תקימו עסק ותזלזלו בלקוחות, ותהיו אדישים בכל צעד שתעשו, הרי ברור שהעסק יקרוס תוך תקופה קצרה וחבל, תהיו עם ראש על הכתפיים, ותתנו את הטוב ביותר!

06

אגו גבוה ודרישות

אנשים באים עם דרישות ותנאים כאילו הם המיליונרים שמנהלים את העולם, זה אחת הטעויות הגדולות ביותר של אנשים! כל עוד אתם בהתחלה ולמטה תורידו את האף! אל תבואו בדרישות ובתנאים לאף אחד! אתם לא במצב שאתם יכולים לבוא בדרישות! ברגע שתעלו למעלה ותתחילו לעלות על הגל, ולהרוויח סכומים גבוהים, תבואו בדרישות.

למה אנחנו?

אנחנו מפרסמים את כל סוגי הנישות והקטגוריות של ההצעות עבודה שיש: הייטק, מהנדסים, רופאים, שירות לקוחות, מכירות, בכירים ועוד.

אנחנו זמינים לכל השאלות שיהיו לכם מהבוקר עד הערב במשך 6 ימים בשבוע, ואנחנו זמינים גם במוצאי שבת.

אצלנו מהרגע שתפרסמו מודעת דרושים תקבלו קורות חיים עד שתגידו די, ונפסיק את הפרסום.

יש לנו ניסיון מפרך של 12 שנות אינטרנט, אנחנו עברנו כל מה שאפשר לעבור, עליות, ירידות, נפילות, גייסנו אין ספור עובדים לכל מיני תחומים וסוגי עבודות, אנחנו יודעים בדיוק איפה ואיך להשיג עובדים בכל תחום שהוא.

אנחנו מכירים מאות דרכים לגיוס עובדים דרך האינטרנט ובעזרת האתר שלנו תוכלו בקלות לגייס כל עובד לכל סוג של משרה שרק תרצו.

אצלנו באתר תוכלו למצוא עשרות אלפי עובדים ומחפשי עבודה, שמחפשים עבודה בכל מיני תחומים, החל מעבודה מהבית, הייטק, שירות לקוחות, מכירות, מהנדסים, רפואה, בק אופיס, נהגים, מלצרים, שחקנים, פקידים, מזכירות ועוד.

מעסיקים וחברות שפרסמו אצלנו באתר ויותר!
projects-icon.png
יותר מ-1,000 לקוחות שרכשו מנוי באתר
heart-icon.png
משרות שנמצאות באתר שלנו ויותר!
code-lines-icon.png
משרות מתפרסמות אצלנו בממוצע באתר ביום
award-icon-free-img.png

נמאס לכם לחפש עובדים באתרים יקרים שלא מביאים לכם כלום?

בתור מעסיקים גם אנחנו יודעים איך זה לגייס עובדים בכל מיני תחומים, 1 מתוך 100 עובדים באמת מתאים ובא לעבוד, כל השאר או לא רציניים, או לא מתאימים מקצועית לעבודה, או לא יודעים בכלל מה הם מחפשים, ולכן אצלנו באתר קהל היעד של העובדים הוא קהל יעד ענק ואיכותי שבאמת מחפש עבודה בכל מיני תחומים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולפרסם באתר שלנו - 052-6540924